Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Augusztus 2., péntek:    

M4 Sport
10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1. szabadedzés, Mogyoród
14.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 2. szabadedzés, Mogyoród
20.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga NB II, Gyirmót FC-Szombathelyi Haladás

Sport 1
20.00: Lóverseny
21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Anthony Fowler-Brian Rose

Sport 2
20.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

Digisport 1
20.00: Tenisz, WTA-torna, San José

Digisport 2
20.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Spíler1 TV
08.55, 09.50 és 10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés, Brno
13.10, 14.05, 15.05: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés, Brno

 

Augusztus 3., szombat:     

M4 Sport
10.05: Forma-2, Magyar Nagydíj, 1. futam, Mogyoród
11.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés, Mogyoród
15.00: Forma-1, Magyar Nagydíj, időmérő edzés, Mogyoród
16.40: Forma-3, Magyar Nagydíj, 1. futam, Mogyoród
19.30: Labdarúgás, NB I, Újpest-Puskás Akadémia

Sport 1
19.45: Labdarúgás, német szuperkupa, Bayern München-Borussia Dortmund

Sport 2
01.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
13.30: Autósport, TCR Europe, 1. futam, Oschersle
15.00 és 18.30: Lóverseny
21.00: Küzdősport, UFC, Colby Covington-Robbie Lawler, Newark

Eurosport 1
12.30: Kerékpár, országúti kerékpár, női San Sebastian-i klasszikus
15.30: Kerékpár, országúti kerékpár, San Sebastian-i klasszikus
17.30: Kerékpár, országúti kerékpár, lengyel körverseny, 1. szakasz
18.35: Lovaglás, Global Champions Tour, London

Eurosport 2
18.00: Kerékpár, országúti kerékpár, női Ride London Classic

Digisport 1
 4.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, San José

Digisport 2
19.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Spíler1 TV
08.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés, Brno
12.35 és 13.00: Motorsport,Cseh Nagydíj,  Moto3, időmérő edzés, Brno
13.30: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, Brno
14.10 és 14.35: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés, Brno
15.05 és 15.30: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, időmérő edzés, Brno
19.00: Motorsport, salakmotor, vb, 5. forduló, Lengyelország

 

Augusztus 4., vasárnap:    

M4 Sport
09.55: Forma-3, Magyar Nagydíj, 2. futam, Mogyoród
11.20: Forma-2, Magyar Nagydíj, 2. futam, Mogyoród
12.15: Strandröplabda, ob, döntő, Lupa-tó
15.10: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam, Mogyoród
18.00: Labdarúgás, NB I, DVTK-Honvéd

Sport 1
13.15: Autósport, TCR Europe, 2. futam, Oschersle
23.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Washington

Sport 2
01.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
15.00: Lóverseny
21.00: Golf, PGA-tour, Wyndham Championship, Greensboro

Eurosport 1
08.25 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
12.30: Autósport, Porsche szuperkupa, Mogyoród
17.15: Kerékpár, országúti kerékpár, lengyel körverseny, 2. szakasz

Eurosport 2
13.00: Motorsport, motokrossz, MX2, 1. futam, Belgium
14.00: Motorsport, motokrossz, MXGP, 1. futam, Belgium
15.00: Kerékpár, országúti kerékpár, Ride London Classic

Digisport 1
20.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Washington

Spíler1 TV
08.35, 09.05 és 09.35: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés, Brno
10.40, 12.05 és 13.25: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam, Brno
15.20: Labdarúgás, angol szuperkupa, Liverpool-Manchester City
20.00: Autósport, ralikrossz-vb, Kanada

Forrás: MTI