Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Május 24., péntek:

M4 Sport
11.15: Forma-2, Monacói Nagydíj, 1. futam
15.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 13. szakasz
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Szolnok-Paks
20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Norvégia-Uruguay

Sport 2
11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot, 1. nap
14.30: Tenisz, ATP-torna, Lyon

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Giro d’Italia, 13. szakasz
17.30: Kerékpár, Tour de l’Ain, 1. szakasz

Eurosport 2
09.55: Tenisz, Roland Garros, selejtező
14.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

Digisport 1
14.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Girondins Bordeaux

Digisport 2
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Toulouse

Digisport 3
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Guingamp
 

 

Május 25., szombat: 

M4 Sport
11.45 és 14.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő edzés
16.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 14. szakasz
17.15: Forma-2, Monacói Nagydíj, 2. futam
19.15: Labdarúgás, férfi Magyar Kupa, döntő, Budapest Honvéd-Mol Vidi FC

Duna World
14.55: Röplabda, női Arany Európa-liga, Nyíregyháza, Magyarország-Franciaország

Sport 1
11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot, 2. nap
14.30: Tenisz, ATP-torna, Lyon, döntő
19.15: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, RB Leipzig-Bayern München

Sport 2
14.30: Autósport, túraautós Európa Kupa, Hockenheim, 1. futam
15.15 és 19.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, elődöntők

Eurosport 1
08.40 és 13.00: Autósport, Forma-E, Berlin, selejtező és futam
14.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 14. szakasz
17.30: Kerékpár, Tour de l’Ain, 2. szakasz

Eurosport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Nürnberg, döntő
15.30: Tenisz, ATP-torna, Genf, döntő

Digisport 1
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Chievo
20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, döntő, Barcelona-Valencia

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli

Spíler1 TV
07.45: Autósport, V8 supercars túraautó-bajnokság, Winton, 1. futam

 

Május 26., vasárnap:

M4 Sport
14.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, futam
17.45: Kézilabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Szeged-Veszprém

Sport 1
02.30: Kosárlabda, NBA, főcsoportdöntő, 6. mérkőzés, Toronto Raptors-Milwaukee Bucks
11.15: Autósport, túraautós Európa Kupa, Hockenheim, 2. futam
15.30 és 20.00: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, a 3. helyért és döntő

Sport 2
11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot, 3. nap

Eurosport 1
10.55 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, 1. nap
13.00: Kerékpár, Giro d’Italia, 15. szakasz

Eurosport 2
10.55 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, 1. nap

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Empoli

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Antalyaspor
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Milan

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Genoa

Spíler1 TV
15.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Silverstone 

Forrás: MTI