Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Április 27., szombat:

Asztalitenisz
Világbajnokság, Budapest (Hungexpo) – férfi páros, döntő 12.00, női egyes, döntő 13.00, férfi egyes, elődöntő 17.00,
női páros, elődöntő 19.00

Autósport
Túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring 9.00

Duatlon
Sprint ob, Balatonboglár

Futsal
Férfi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Dánia, MAFC Csarnok 15.00
Női felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Oroszország, Ludovika Aréna 18.00

Kézilabda
Férfi EHF Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:
Grundfos Tatabánya KC-TTH Holstebro (dán), Győr 16.00

Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged – Vecsési SE 18.00
Sport36-Komló – Mezőkövesdi KC 18.00
Csurgói KK – DVTK-Eger 18.00
CYEB Budakalász-Balatonfüredi KSE 18.00

Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC 13.00
Alba Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Érd HC-Kisvárda Master Good SE 18.00
Eszterházy SC – EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 18.00
MTK Budapest-Siófok KC 18.00

Kosárlabda
Női NB I, a 3. helyért, 1. mérkőzés:
ZTE Női Kosárlabda Klub-CMB CARGO UNI Győr 17.00
Az 5. helyért, 1. mérkőzés:
Atomerőmű KSC Szekszárd-VBW CEKK Cegléd 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 30. forduló:
Újpest FC-Debreceni VSC 17.00
MOL Vidi FC-Puskás Akadémia FC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 17.00
Paksi FC-MTK Budapest 17.00
Kisvárda Master Good-Szombathelyi Haladás 17.00
Budapest Honvéd-Ferencváros, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

Parasport
Para-erőemelő világkupa, Eger 10.30

Rali
Miskolc-rali, az ob 2. futama, Miskolc 7.00

Röplabda
Férfi Extraliga:
döntő, 3. mérkőzés: Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 19.00
A 3. helyért, 3. mérkőzés: Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE 18.00

Sakk
Sakk csapatbajnokság, 8., utolsó előtti forduló (Eiffel Palace) 15.00

Tenisz
ATP: Budapest 11.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, középszakasz, 8. (utolsó) forduló:
A csoport (felsőház):
Szolnoki Dózsa -ZF-Eger 16.00
BVSC-Zugló – PannErgy-Miskolci VLC 19.00
A-Híd OSC Újbuda – FTC-Telekom Waterpolo 19.00
RacioNet-Honvéd – Debreceni VSE 19.00

B csoport (alsóház):
KSI-Kaposvári VK 11.45
UVSE Hunguest Hotels-Metalcom Szentes 13.15
AVUS Szombathely-VasasPlaket 16.00
Tatabánya – PVSK-Mecsek Füszért 17.30

Női ob I, a 3. helyért, első mérkőzés:
BVSC-Zugló – FTC-Telekom 17.00
Az 5. helyért, első mérkőzés:
ZF-Eger – Hungerit Szentes 18.00

 

 

Április 28., vasárnap:     

Asztalitenisz
Világbajnokság, Budapest (Hungexpo) – férfi egyes, döntő 13.30, női páros, döntő 14.30 

Atlétika
Atlétikai 20 kilométeres gyalogló bajnokság, Békéscsaba, 9.00

Autósport
Túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring 9.00

Duatlon
Vegyes váltó ob, Balatonboglár

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, középház:
Zalakerámia ZTE KK-Atomerőmű SE 16.00
Alsóház:
Serco-TF-BP – Kaposvári KK 16.00

Női NB I, a 7. helyért, 2. mérkőzés:
NKE-FCSM Csata – PEAC-Pécs 19.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 34. forduló:
Nyíregyháza Spartacus FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 15.00
Békéscsaba 1912 Előre-Vác FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Duna Aszfalt TVSE 17.00
BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár, III. ker TVE utánpótlásképző központ 17.00
Vasas FC-Kazincbarcika, Szusza Ferenc Stadion 17.00
BFC Siófok-Gyirmót FC Győr 17.00
Aqvital FC Csákvár-Soroksár SC 17.00
WKW ETO FC Győr-Dorogi FC 17.00
Ceglédi VSE-Budafoki MTE 17.00
ZTE FC-Budaörs 18.00

Parasport
Para-erőemelő világkupa, Eger 10.30

Röplabda
Női Extraliga:
Döntő, 4 mérkőzés (ha szükséges): Fatum Nyíregyháza-Vasas Óbuda 17.30
A 3. helyért, 4. mérkőzés (ha szükséges): UTE – Swietelsky-Békéscsabai RSE 18.00

Férfi Extraliga:
Az 5-8. helyért, 4. mérkőzés (ha szükséges):
MÁV Előre SC-DEAC 19.00
Az 5-8. helyért, 3. mérkőzés:
MAFC BME – Sümegi RE 19.00

Sakk
Sakk csapatbajnokság, 9., utolsó forduló (Eiffel Palace) 10.00

Tenisz
ATP: Budapest 

Forrás: MTI