Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 26., péntek:    

M4 Sport
09.45 és 12.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
10.45 és 14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, 1. és 2. szabadedzés
18.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros
20.00: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Sopron-DVTK

Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Leverkusen
 
Sport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Porto

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 5. szakasz

Eurosport 2
10.00 és 14.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Barcelona-Anadolu Efes

Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Göztepe
21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, CSZKA Moszkva-Baskonia

Spíler1 TV
20.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Huddersfield

 

Április 27., szombat:      

M4 Sport
09.45: Forma-2, Baku, 1. futam
12.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Győr
14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, időmérő edzés
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Vidi-Puskás Akadémia
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-FTC

Duna World
13.15: Úszás, Bajnokok Sorozata, Kvangcsu
15.15: Tenisz, ATP-torna, Budapest

Sport 1
13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
15.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Tatabánya-Holstebro
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kielce – Paris Saint-Germain
20.00: Ökölvívás, profi gála, Székesfehérvár

Sport 2
14.45: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Schalke
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Mönchengladbach

Eurosport 1
11.00, 17.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap
15.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 1. futam
16.00: Autósport, Formula-E, Párizs, futam

Eurosport 2
11.45: Autósport, Formula-E, Párizs, selejtező
13.00 és 17.15: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Empoli
17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Cagliari
20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Juventus

Digisport 2
13.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.25: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Newcastle

Digisport 3
15.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Spíler1 TV
01.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, New York Islanders-Carolina Hurricanes
12.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-West Ham United
15.25: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Everton
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Dallas Stars

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Valladolid
18.15: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Levante

 

Április 28., vasárnap:     

M4 Sport
10.45: Forma-2, Baku, 2. futam
13.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, futam
16.45: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 3. futam
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-Budaörs

Duna World
13.15: Úszás, Bajnokok Sorozata, Kvangcsu
15.15: Tenisz, ATP-torna, Budapest

Sport 1
02.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Miami
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Bergischer
15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Berlin-Hannover
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Nürnberg-Bayern München

Sport 2
11.00 és 14.15: Autósport, túraautó Európa-kupa, Hungaroring, 1. és 2. futam
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Wolfsburg
18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Benfica

Eurosport 1
11.00, 17.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 9. nap
14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége

Eurosport 2
13.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
15.30 és 16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 2. és 3. futam
20.45: Lósport, Longines Masters of New York

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Napoli
14.45: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City
17.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Chelsea
20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Milan

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Lazio
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nimes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Toulouse

Spíler1 TV
02.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets
14.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Barcelona

Spíler2 TV
13.45: Labdarúgás, La Liga, Girona-Sevilla
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Getafe
18.15: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Huesca
20.30: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Real Madrid

Forrás: MTI