Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 19., péntek:      

Sport 2
19.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Nacional-Sporting

Eurosport 1
12.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Angers

Digisport 2
19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Anadolu Efes-Barcelona
21.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Real Madrid-Panathinaikosz

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Rennes

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Real Valladolid

 

Április 20., szombat:    

M4 Sport
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Vidi

Sport 1
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Rue
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Werder Bremen
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Leipzig
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Hoffenheim
23.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, San Antonio Spurs-Denver Nuggets

Sport 2
17.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Holsebro-Tatabánya
19.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Sain-Raphael – Porto
22.00: Ökölvívás, profi gála, London, Derek Chisora-Senad Gashi

Eurosport 1
11.00, 16.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap
14.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz
23.00: Lósport, Global Champions Tour, Miami

Eurosport 2
14.45 és 17.30: Motorsport, gyorsaságimotoros hosszútávú világbajnokság, Le Mans
16.00: Kerékpár, Francia Kupa

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Parma-Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Sampdoria
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Fiorentina
20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Roma

Digisport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
18.25: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton

Digisport 3
11.45 Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Kijev Capitals
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Chievo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Marseille
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Montpellier

Spíler1 TV
01.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Toronto Maple Leafs
13.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Tottenham Hotspur
15.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Leicester City
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nashville Predators-Dallas Stars

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Atlético Madrid
18.15: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Huesca
20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Real Sociedad

 

Április 21., vasárnap:  

M4 Sport
15.45: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Körmend-Szombathely
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas

Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Dortmund
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Hannover

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Erlangen-Magdeburg
15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Hannover-Füchse Berlin
16.30: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Flensburg
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Los Angeles Clippers-Golden State Warriors

Eurosport 1
11.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap
14.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz
15.15: Kerékpár, Amstel Gold-verseny

Eurosport 2
07.00: Motorsport, gyorsaságimotoros hosszútávú világbajnokság, Le Mans
15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap

Digisport 1
14.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester United
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain – Monaco

Digisport 2
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-St. Étienne

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Lille
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Fenerbahce

Spíler1 TV
002.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Carolina Hurricanes
16.15: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Liverpool

Spíler2 TV
13.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Sevilla
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Athletic Bilbao
18.15: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Leganés
20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Valencia

 

Április 22., hétfő:    

M4 Sport
16.45: Labdarúgás, Budapest Honvéd Utánpótlás Kupa, a 3. helyért és döntő

Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Frankfurt

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Maritimo

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 3. nap
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 1. szakasz
15.30: Kerékpár, Francia Kupa, Tro Bro Leon

Digisport 1
13.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
20.45: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley

Digisport 2
13.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
18.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Atalanta

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Besiktas

Spíler1 TV
01.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Toronto Maple Leafs-Boston Bruins

Forrás: MTI