Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 5., péntek:      

M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi Európa Kupa, negyeddöntő, Magyarország-Montenegró, Zágráb
18.30: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Svédország

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Freiburg

Sport 2
16.00: Cselgáncs, Grand Prix, Antalya
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Metz
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Boavista

Eurosport 1
07.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Bergen
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, szicíliai körverseny, 3. szakasz

Digisport 1
20.45: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Liverpool
23.10: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille
22.45: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Himki Moszkva

 

Április 6., szombat:
     
M4 Sport
12.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Dabas-Veszprém, Debrecen
15.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Balatonfüred, Debrecen
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Paks
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MOL Vidi FC

Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen-RB Leipzig
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Borussia Dortmund

Sport 2
16.15: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Siófok-Viborg
23.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets

Eurosport 1
06.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
17.30: Autósport, WTCR, Marrákes, 1. futam
18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi 
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

Eurosport 2
11.00 és 14.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi
18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Bergen

Digisport 1
03.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
14.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Torino
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Milan
20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Roma

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Malatyaspor
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Monaco
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Dijon
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler1 TV
01.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Columbus Blue Jackets
04.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings
11.00 és 13.55: Motorsport, supersport-világbajnokság, Aragón Nagydíj
11.40: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj
16.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Abu-Dzabi, döntő
18.25: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Valencia
22.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Vancouver Canucks

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Eibar
20.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Atlético Madrid

 

Április 7., vasárnap:
 

M4 Sport
13.15 és 15.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő, Debrecen
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-ZTE

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, FTC – Rosztov-Don
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Odense-Győr
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Buducnost Podgorica-Vipers

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Hoffenheim
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Werder Bremen
21.30: Kosárlabda, NBA, Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder

Eurosport 1
06.55: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
10.15: Kerékpár, flandriai körverseny
17.30 és 18.45: Autósport, WTCR, Marrákes, 2. és 3. futam

Eurosport 2
11.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj
12.00: Autósport, WTCR, Marrákes, időmérő
13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
17.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Trentino
18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi
20.15: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

Digisport 1
01.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Frosinone
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Empoli
17.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Atalanta
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Genoa

Digisport 2
11.45: Amerikai futball, HFL, Budapest Wolves-Miskolc Steelers
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Reims
17.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sassuolo
20.55: Francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Strasbourg

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Fenerbahce
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Montpellier
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler1 TV
04.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Colorado Avalanche
10.55 és 13.15: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj
12.10: Motorsport, supersport-világbajnokság, Aragón Nagydíj
14.20: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal

Spíler2 TV
13.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Athletic Bilbao
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Valladolid-Sevilla
18.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Villarreal

Forrás: MTI