Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Április 6., szombat:

Amerikaifutball
Maker’s Mark HFL:
Győr Sharks-Fehérvár Enthroners, Nyúl 13.00 

Asztalitenisz
Programok az Asztalitenisz Világnapja alkalmából (Ormai László Csarnok, II., Marczibányi tér) 18.00

Evezés
29. Széchenyi István Emlékverseny és a 9. Nemzetközi Budapest Kupa

Kézilabda
Női EHF Kupa, elődöntő, első mérkőzés:
Siófok KC-Viborg HK 17.00

Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Debrecen, Főnix Csarnok:
Elődöntők:
RotaChrom Dabas-Telekom Veszprém 13.00
MOL-Pick Szeged – Balatonfüredi KSE 15.15

Női NB I:
Moyra-Budaörs – Eu-Fire Mosonmagyaróvár 17.00
Alba Fehérvár KC-Érd HC 17.00
Dunaújvárosi Kohász KA-Eszterházy SC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
KTE-Duna Aszfalt – Kaposvári KK 18.00
Sopron KC – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
JP Auto-JKSE – Szolnoki Olaj KK 18.00
Zalakerámia ZTE KK – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
Atomerőmű SE-Egis Körmend 18.00
Alba Fehérvár-DEAC 18.00

Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
NKE-FCSM Csata – Aluinvent DVTK 19.30
Sopron Basket-VBW CEKK Cegléd 20.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 27. forduló:
Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good 17.00
Ferencváros-Paksi FC 17.00
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás 17.00 
Debreceni VSC-MTK Budapest 17.00
Budapest Honvéd-MOL Vidi FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

Ökölvívás
Id. Süllős Gyula Emlékverseny (Vasas SC Gedó György Ökölvívó Terem, Budapest, Fáy u. 58.) 12.45

Röplabda
Férfi Extraliga, elődöntő, 1. mérkőzés:
LV Sport Pénzügyőr SE-Kecskeméti RC, Kőér utca 18.00

Vízilabda
Női ob I, elődöntő, első mérkőzések:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics – BVSC-Zugló Diapolo, Laky Károly Uszoda 17.00
UVSE Hunguest Hotels – FTC-Telekom, Hajós Uszoda 19.00

 

Április 7., vasárnap:     

Amerikaifutball
Maker’s Mark HFL:
Budapest Wolves-Miskolc Steelers, Székesfehérvár 12.00
Budapest Cowbells-Kijev Capitals, Rozsnyai út 15.00

Jégkorong
Női divízió 1/A vb, Káposztásmegyeri Jégcentrum:
Szlovákia-Dánia 13.30
Magyarország-Norvégia 17.00
Olaszország-Ausztria 20.30

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Rosztov-Don (orosz), Érd 14.30

Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Debrecen, Főnix Csarnok:
Helyosztók:
A 3. helyért 13.30
döntő 16.00

 

Férfi NB I:
Vecsési SE-Grundfos Tatabánya KC 18.00

Kosárlabda
Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
CMB CARGO UNI Győr-Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00
ZTE Női Kosárlabda Klub – PEAC-Pécs 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 31. forduló:
Duna Aszfalt TVSE-WKW ETO FC Győr 16.30
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Aqvital FC Csákvár 16.30
Vác FC-BFC Siófok 16.30
Dorogi FC-Vasas FC 16.30
BSS Monor-Soroksár SC, III. ker TVE utánpótlásképző központ 16.30
Kazincbarcika-Ceglédi VSE, Putnok 16.30
Credobus Mosonmagyaróvár-Budaörs 16.30
Budafoki MTE-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
Gyirmót FC Győr-ZTE FC 18.00

Röplabda
Női Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés:
Vasas Óbuda-UTE 18.00

Forrás: MTI