Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Március 22., péntek:      

M4 Sport
09.15: Műkorcsolya, világbajnokság, női kűr, Szaitama

Sport 1
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Bulgária-Montenegró
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Csehország

Sport 2
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Moldova-Franciaország

Eurosport 1
09.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női kűr, Szaitama
14.15: Síugrás, világkupa, Planica
16.15: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Oslo
18.15: Sífutás, világkupa, Québec
21.00: Pályakerékpár, Manchester, hatnapos verseny

Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Bredene Koksijde Classic
19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Digisport 1
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
19.00: Jégkorong, EBEL, rájátszás, Fehérvár AV19-Salzburg

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva – Makkabi Tel-Aviv
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

 

Március 23., szombat:      

M4 Sport
06.00 és 09.15: Műkorcsolya, világbajnokság, jégtánc és férfi kűr, Szaitama
15.45: Labdarúgás, női NB I, Haladás-FTC
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Jászberény

Sport 1
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Motor Zaporisszja-Kielce
19.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Nexe Nasice-Tatabánya
23.00: Ökölvívás, profi gála, London

Sport 2
14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Georgia-Svájc
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Svédország-Románia
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Norvégia

Eurosport 1
05.00 és 07.45: Autósport, Formula-E, selejtező és futam, Szanja
09.45: Síugrás, világkupa, Planica
14.45 és 16.45: Sílövészet, világkupa, női 10 km és férfi 12,5 km üldözéses, Oslo
15.45: Sífutás, világkupa, Québec
21.15: Pályakerékpár, Manchester, hatnapos verseny

Eurosport 2
09.30: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi kűr, Szaitama
14.30: Kerékpár, országúti verseny, Milánó-Sanremo
19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Digisport 1
 00.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
 03.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
 09.25, 10.55, 12.25 és 13.55: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék

Digisport 2
15.55 és 17.40: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék
18.35: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Spíler1 TV
03.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-San Jose Sharks
18.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-New York Islanders
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Edmonton Oilers-Ottawa Senators

 

Március 24., vasárnap:      

M4 Sport
06.00: Műkorcsolya, világbajnokság, gála, Szaitama
12.30: Labdarúgás, női U17, elitkör, Magyarország-Anglia, Gyirmót
15.00: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Japán, Siófok
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Magyarország-Horvátország

Sport 1
11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Cuenca-Porto  
13.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Balatonfüred-La Rioja
15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Wisla Plock – MOL-Pick Szeged
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Sporting-Telekom Veszprém

Sport 2
01.00: Küzdősport, UFC-gála, Nashville
14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Wales-Szlovákia
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Izrael-Ausztria
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Hollandia-Németország

Eurosport 1
09.45: Síugrás, világkupa, Planica
13.30 és 16.15: Sílövészet, világkupa, női 12,5 km és férfi 15 km tömegrajtos, Oslo
14.30: Sífutás, világkupa, Québec

Eurosport 2
07.00: Műkorcsolya, világbajnokság, gála, Szaitama
10.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg
13.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Nagy-Britannia

Digisport 1
00.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
03.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
08.55, 11.25 és 13.55: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék

Digisport 2
00.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
16.25: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Spíler1 TV
00.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Nashville Predators
17.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-Philadelphia Flyers

Forrás: MTI