Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 9., szombat:      

Atlétika
Atlétikai fedett összetett országos bajnokság, BOK Csarnok, 11.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló, A csoport: Telekom Veszprém-Barcelona (spanyol) 17.30    

Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 3. forduló: Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand (norvég) 19.30 

Férfi NB I: Vecsési SE-Ceglédi KKSE, Monor 18.00 HE-DO B. Braun Gyöngyös – Dabasi KC VSE 18.00 Ferencvárosi TC – Sport36-Komló 18.00 Mezőkövesdi KC – Csurgói KK 19.00  

Női Magyar Kupa, negyeddöntő: Érd HC-Kisvárda Master Good SE 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I:
Kaposvári KK-Atomerőmű SE 18.00
Szolnoki Olaj KK-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Egis Körmend – JP Auto-JKSE 18.00
Pécsi VSK-VEOLIA – Serco-TF-BP 18.00
Sopron KC – KTE-Duna Aszfalt 18.00

Női NB I:
Aluinvent DVTK-CMB CARGO UNI Győr 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00
MTK-Budapest – Sopron Basket 18.00
NKE-Csata – Vasas Akadémia 18.30        

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 20. forduló:
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Paksi FC-Szombathelyi Haladás 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-MTK Budapest 17.00
MOL Vidi FC-Diósgyőri VTK 17.00
Kisvárda Master Good-Debreceni VSC 17.00
Újpest FC-Ferencváros 19.30

Motorsport
Super enduro GP, motoros világbajnoki futam, Papp László Budapest Sportaréna 18.00

Ökölvívás
Bocskai István nemzetközi verseny, döntők (Oláh Gábor utcai Sportcsarnok) 15.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC – MAFC-BME 18.00    

Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda-Fatum Nyíregyháza 17.00
Swietelsky-Békéscsabai RSE – Jászberény VT 17.00
Hungast-Haladás – UTE 18.00

Tenisz
Challenger-torna, BOK Csarnok 10.00
Fedettpáyás országos bajnokság, BOK Csarnok 9.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 12. forduló:
A csoport:
KSI – Metalcom Szentes 11.45
RacioNet-Honvéd – ZF-Eger 15.00    
BVSC-Zugló – FTC-Telekom Waterpolo 17.00
PVSK-Mecsek Füszért –    AVUS Szombathely 19.00

B csoport:
UVSE-Tatabánya 13.15
VasasPlaket – Kaposvári VK 18.00
A-Híd OSC Újbuda – Szolnoki Dózsa 19.00
PannErgy-Miskolci VLC -Debreceni VSE 19.30

 

Február 10., vasárnap: 

Atlétika
Atlétikai fedett összetett országos bajnokság, BOK Csarnok, 10.00

Kézilabda
Női EHF Kupa, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, B csoport: Siófok KC-TusSies Metzingen (német) 15.00

Kosárlabda
Női NB I:
VBW CEKK Cegléd – PINKK-Pécsi 424 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 23. forduló:
Budafoki MTE-BFC Siófok 14.00
Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 14.00
WKW ETO FC Győr-BSS Monor 14.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Ceglédi VSE 14.00
Duna Aszfalt TVSE-Credobus Mosonmagyaróvár 14.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Kazincbarcika 14.00
Vác FC-Gyirmót FC Győr 14.00
Dorogi FC-Soroksár SC 14.00
Békéscsaba 1912 Előre-ZTE FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Budaörs 18.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00

Tenisz
Challenger-torna, BOK Csarnok 10.00
Fedettpáyás országos bajnokság, BOK Csarnok 9.00

Forrás: MTI