Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: 

Február 1., péntek:     

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Zalaegerszeg-Falco KC Szombathely

Duna World
15.55: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-RB Leipzig

Sport 2
19.00: Kézilabda, All Star-mérkőzés, Stuttgart, Németország – Bundesliga-válogatott

Eurosport 1
09.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Maribor
15.45: Síugrás, világkupa, Oberstdorf

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice

Digisport 2
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
16.55: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Bolzano

Digisport 3
18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Fenerbahce
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

 

Február 2., szombat:      

M4 Sport
12.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
14.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Tatabánya
17.00: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Újpest
19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Budapest Honvéd

Duna World
12.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don – Buducnost Podgorica
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Ferencváros-Győri Audi ETO KC
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Los Angeles Clippers

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Borussia Mönchengladbach
22.30: Ökölvívás, profi gála, Sergio Garcia-Ted Cheeseman, London

Eurosport 1
09.45 és 12.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Maribor
11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen
14.00: Sílövészet, junior világbajnokság, női 7,5 km sprint, Cserpatak
15.30: Síugrás, világkupa, Oberstdorf
19.45: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin

Eurosport 2
 9.00 és 14.00: Szánkó, világkupa, Altenberg
10.45: Sílövészet, junior világbajnokság, férfi 10 km sprint, Cserpatak
12.45: Északi összetett, világkupa, Klingenthal
15.00: Pályakerékpár, női világbajnokság, Bogense
16.00: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin
20.15: Pályakerékpár, 6 napos verseny, Koppenhága
22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 6. szakasz

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Chievo

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Ankaragücü
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Toulouse

Spíler1 TV
 02.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Minnesota Wild
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Huddersfield Town
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Bournemouth

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

 

Február 3., vasárnap:      

M4 Sport
12.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
18.00: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg-Győr

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Mainz
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Freiburg
23.50: Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, Los Angeles Rams-New England Patriots, Atlanta

Sport 2
 02.00: Küzdősport, UFC, Raphael Assuncao-Marlon Moraes, Fortaleza
18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Benfica

Eurosport 1
10.15 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Garmisch-Partenkirchen
12.00 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Klingenthal
15.30: Síugrás, világkupa, Oberstdorf
19.45: Sznúker, Német Masters, döntő, Berlin

Eurosport 2
 09.00 és 10.45: Szánkó, világkupa, nők, Altenberg
11.45: Sílövészet, junior világbajnokság, női 10 km üldözéses, Cserpatak
13.00: Szánkó, világkupa, csapatváltó, Altenberg
13.45: Sznúker, Német Masters, döntő, Berlin
22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 7. szakasz

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Torino
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Bologna
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Huahin
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sassuolo
17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

Digisport 3
14.30: Tenisz, WTA-torna, döntő, Szentpétervár
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Strasbourg

Spíler1 TV
 01.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Anaheim Ducks
14.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester United
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal
20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-Calgary Flames

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Atlético Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Girona
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés

Forrás: MTI