Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Január 25., péntek:     

M4 Sport
10.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc rövidprogram
17.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Dánia-Franciaország, Hamburg
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Németország-Norvégia, Hamburg

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Schalke 04

Eurosport 1
 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne, női páros döntő, Babos, Mladenovic-Stosur, Csang Suaj
 9.15: Tenisz, Australian Open, Melbourne, férfi elődöntő, Djokovic-Pouille
14.15: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva
17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, női kűr

Eurosport 2
 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
 9.45: Síugrás, világkupa, Szapporó
11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel
13.30: Szánkó, világbajnokság, Winterberg
21.00: Kerékpár, 6 napos verseny, Berlin, 2. nap

Digisport 1
17.45: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Medvescak Zagreb
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

Digisport 2
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Bayern München

 

Január 26., szombat:   

M4 Sport
 9.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, férfi szabadprogram
17.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, a 7. helyért, Spanyolország-Egyiptom, Herning
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, az 5. helyért, Horvátország-Svédország, Herning

Sport 1
14.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Odense-Breszt
17.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Metz – Rosztov-Don
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-CSM Bucuresti

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Hannover
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt

Eurosport 1
 3.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne, női döntő, Oszaka-Kvitova
14.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim
15.15: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva
16.15: Szánkó, világbajnokság, Winterberg
20.00: Autósport, Formula-E, 3. forduló, Santiago

Eurosport 2
 7.45: Síugrás, világkupa, Szapporó
10.00: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen
11.30: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel
13.30: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva
14.15: Sífutás, világkupa, Ulricehamn
15.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk
18.30: Síakrobatika, világkupa, Blue Mountain
19.30: Síakrobatika, világkupa, Tremblant
20.55: Kerékpár, 6 napos verseny, Berlin, 3. nap

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Cagliari
17.15: Röplabda, férfi MEVZA Kupa, Kazincbarcika-Posojilnica
20.10: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Napoli

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Udinese
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Galatasaray
19.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Spanyolország

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Getafe
18.15: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Eibar
20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Villarreal

 

Január 27., vasárnap: 

M4 Sport
12.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, gála
14.15 és 17.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, a 3. helyért és döntő, Herning

Sport 1
 0.00: Kosárlabda, NBA, New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs
13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer HC – FTC-Rail Cargo Hungaria
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt-Köbenhavn
21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Sacramento Kings

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-VfB Stuttgart
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-RB Leipzig
21.00: Amerikaifutball, NFL, Pro Bowl

Eurosport 1
 5.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne, férfi páros és egyes döntő
13.00 és 15.30: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva
13.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel
16.15: Szánkó, világbajnokság, Winterberg

Eurosport 2
 8.45: Északi összetett, világkupa, Trondheim
10.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel
11.30: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Garmisch-Partenkirchen
13.00: Szánkó, világbajnokság, Winterberg
14.15: Sífutás, világkupa, Ulricehamn
17.45: Kerékpár, 6 napos verseny, Berlin, 4. nap
22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 1. szakasz

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Fiorentina
14.40: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-AS Roma
17.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Internazionale
20.10: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Frosinone
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Rennes

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Caen
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Angers

Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, All Star-mérkőzés

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-FC Barcelona 
18.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Real Betis
20.45: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Real Madrid

Forrás: MTI