Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

December 14., péntek:     

M4 Sport
11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, DEAC-ZTE
21.30: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budapest

Sport 1
14.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország, az 5. helyért, Norvégia-Svédország
20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország, elődöntő, Hollandia-Franciaország
 
Sport 2
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London
17.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország, elődöntő, Oroszország-Románia

Eurosport 1
11.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Val Gardena
14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Hochfilzen
17.45: Síugrás, világkupa, selejtező, Engelberg
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Eurosport 2
11.00: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Incshon
14.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság
20.00: Kerékpár, pályakerékpár, világkupa, London

Digisport 2
18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Bursaspor
20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Zalgiris Kaunas

Digisport 3
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria Buducsnoszt

 

December 15., szombat:      

M4 Sport
12.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
14.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, al-Ain, Kashima Antlers-CD Guadalajara
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-DVTK
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Dortmund
22.30. Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Houston Texans

Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 3. nap

Eurosport 1
9.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia
11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női 10 km, üldözéses
13.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia
14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi 12,5 km, üldözéses
15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő

Eurosport 2
8.15: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Incshon
11.30: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás
13.15: Sífutás, világkupa, Davos, női sprint, szabadstílus
15.15: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő
19.00: Kerékpár, London
22.15: Lovassport, Global Champions Tour, Prága

Digisport 1
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon – Paris Saint-Germain

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, Caen-Toulouse

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Boston Bruins
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Burnley
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-West Ham United

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, SD Eibar-Valencia

 

December 16., vasárnap:      

M4 Sport
11.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
14.00: Vízilabda, Magyar Kupa, női döntő
15.55: Vízilabda, Magyar Kupa, férfi döntő

Sport 1
2.15: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Cleveland Browns
14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, a 3. helyért
17.45. Kézilabda, női Európa-bajnokság, döntő
20.00. Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap

Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap
19.00: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Dallas Cowboys
22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
11.00: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női váltó
12.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Síugrás, világkupa, Engelberg
16.00 és 18.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid, nők
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő

Eurosport 2
9.30: Sífutás, világkupa, Davos, női 10 km, szabadstílus
11.30: Sífutás, világkupa, Davis, férfi 15 km, szabadstílus
13.45: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi váltó
15.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő

Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Monaco
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Empoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Chievo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma
17.45: Röplabda, férfi MEVZA Kupa, Kazincbarcika-Mladost Zagreb
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lille
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Buffalo Sabres
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Philadelphia Flyers
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
21.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Calgary Flames

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Betis
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-FC Barcelona

Forrás: MTI