Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

November 30., péntek:     

M4 Sport
19.45: Vízilabda, európai szuperkupa-mérkőzés, férfiak, FTC-Olimpiakosz

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Mainz

Sport 2
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Szerbia-Lengyelország
21.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Dánia-Svédország

Eurosport 1
10.45 és 14.15: Északi összetett, vk, Lillehammer
12.00: Sífutás, vk, Lillehammer
15.30: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
18.30: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
20.15: Alpesi sí, vk, Lake Louise
22.00: Lósport, díjugratás, Longines Masters of Paris

Eurosport 2
17.30: Autósport, Bahrein
18.30: Kerékpár, országúti verseny, Berlin
23.00: Szánkó, vk, Whistler

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes 

Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Baskonia
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce 

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Panathinaikosz
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Buducnost

Spíler1 TV
20.30: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Wolverhampton Wanderers

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Eibar

 

December 1., szombat:  

M4 Sport
12.45: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Zugló – PVSK
14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Hollandia
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-DVSC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-FTC

Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas
13.00: Labdarúgás, 2. Bundesliga, Ingolstadt-Hamburg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Freiburg
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Schalke
23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Milwaukee Bucks

Sport 2
12.00: Jégkorong, KHL, Barisz-Avtomobiliszt
15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Németország
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Spanyolország-Horvátország
20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, León-Elverum

Eurosport 1
 9.15 és 14.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.30 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer
15.15: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
18.15: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
20.30: Alpesi sí, vk, Lake Louise
22.45: Labdarúgás, női U17-es vb, döntő, Mexikó-Spanyolország

Eurosport 2
 0.15: Szánkó, vk, Whistler
11.15 és 17.30: Autósport, Bahrein
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Empoli 
17.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Juventus
20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Bologna 

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Sivasspor
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Montpellier 

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Trabzonspor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice

Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-New Jersey Devils
18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Manchester United
22.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Dallas Stars

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Leganés
18.30: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Espanyol
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia

 

December 2., vasárnap:     

M4 Sport
11.45: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin
13.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-Nyíregyháza
15.45: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Magyarország-Hollandia
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vidi-Honvéd

Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Adelaide
12.00: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin
13.00: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel
15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Szlovénia-Franciaország
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Nantes
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Veszprém-Montpellier

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Mönchengladbach
19.00: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Los Angeles Rams
22.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Minnesota Vikings

Eurosport 1
10.00: Sífutás, vk, Lillehammer
10.45 és 13.45: Északi összetett, vk, Lillehammer
11.45 és 14.30: Sílövészet, vk, Pokljuka
16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil, férfiak
17.45 és 20.30: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, vk, Lake Louise

Eurosport 2
11.45 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Milan-Parma
14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa 
17.40: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Galatasaray
20.10: Labdarúgás, Serie A, Roma-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Udinese
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Nové Zámky
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-PSG 

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Dijon 
17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Lazio 

Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers
 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Vegas Golden Knights
13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Fulham
15.05: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Tottenham
17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton
21.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Anaheim Ducks

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Villarreal
20.45: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Sevilla

Forrás: MTI