Hétvégi Sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

December 1., szombat:      

Kézilabda
Férfi NB I: Csurgói KK-Ferencvárosi TC 18.00 Dabasi KC – MOL-Pick Szeged 18.00 Sport36-Komló – Balatonfüredi KSE 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Vasas Akadémia-Aluinvent DVTK 18.00
CMB CARGO UNI Győr – MTK-Budapest 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 16. forduló:
Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 17.00
Szombathelyi Haladás-Diósgyőri VTK 17.00
MTK Budapest-Debreceni VSC 17.00 
Paksi FC-Ferencváros 19.30

Merkantil Bank Liga NB II, 19. forduló:
ZTE FC-Vasas FC 17.00

Lovassport
Lovas világkupa, Papp László Sportaréna – négyesfogathajtó vk rangsoroló versenye 21.00

Röplabda
Férfi NB I, A csoport, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-SZESE Győr 18.00

Női Extraliga, alapszakasz:
Fatum Nyíregyháza – Hungast-Haladás, Bem József Általános Iskola 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 8. forduló:
A csoport:
BVSC-Zugló – PVSK-Mecsek Füszért 13.00
ZF-Eger – Metalcom Szentes 18.00
RacioNet-Honvéd – AVUS Szombathely 19.00
B csoport:
Kaposvári VK – PannErgy-Miskolci VLC 16.00    
Szolnoki Dózsa-UVSE 16.00
Debreceni VSE-Tatabánya 17.00
A-Híd OSC Újbuda – VasasPlaket 19.00

 

December 2., vasárnap: 

Jégkorong
Erste Liga:
Schiller-Vasas HC – DEAC 17.40 
Dunaújvárosi Acélbikák-Hokiklub Budapest 18.30
UTE-Gyergyói HK (román) 18.30

Szlovák liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-HC Nové Zámky (szlovák) 17.30   

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport: Telekom Veszprém-Montpellier HB (francia) 19.00     

Férfi NB I: Vecsési SE-Mezőkövesdi KC, Monor 18.00

Kosárlabda
Férfi világbajnoki selejtező, J csoport, 4. forduló:
Magyarország-Hollandia, Budapest (Tüskecsarnok) 16.00 

Női NB I:
VBW CEKK Cegléd-ELTE BEAC Újbuda 17.00   
Sopron Basket – PEAC-Pécs 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 16. forduló:
MOL Vidi FC-Budapest Honvéd 18.00

Merkantil Bank Liga NB II, 19. forduló:
Vác FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 13.00
Ceglédi VSE-BFC Siófok, Tiszakécske 13.00
Budaörs-Aqvital FC Csákvár, Tatabánya 13.00
Credobus Mosonmagyaróvár-WKW ETO FC Győr 13.00
Kazincbarcika-Békéscsaba 1912 Előre, Putnok 13.00
Soroksár SC-Kaposvári Rákóczi FC 13.00
Dorogi FC-Duna Aszfalt TVSE 13.00
Budafoki MTE-BSS Monor 13.00
Gyirmót FC Győr-Nyíregyháza Spartacus FC 13.30
    
Lovassport
Lovas világkupa, Papp László Sportaréna – négyesfogathajtó vk 19.00

Röplabda
Férfi NB I, alapszakasz:
A csoport:
PTE-PEAC – MÁV Előre SC 16.30
LV Sport Pénzügyőr SE – MAFC-BME 17.00
B csoport:
Szolnoki RK-Sümegi RE 16.00
HÉP-Kecskemét – DEAC 18.00

Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda – Swietelsky-Békéscsabai RSE 17.00
UTE-Jászberény VT 18.00

Szabadidősport
5. Rossmann Mikulásfutás, Sóház utca, 13.00

Forrás: MTI