Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: 

November 23., péntek: 

M4 Sport
 9.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE-DEAC

Sport 1
 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart

Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Slovan-Vityaz Podolszk

Eurosport 1
13.00: Curling, Európa-bajnokság, Tallinn, női elődöntők
17.45: Síugrás, világkupa, Ruka

Eurosport 2
16.45 és 18.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Grenoble, jégtánc rövidprogram és női rövidprogram

Digisport 1
14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Horvátország
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St. Étienne 

Digisport 2
17.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Villach 
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olimpia Milano 

Digisport 3
18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Konyaspor 
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Panathinaikosz

Spíler1 TV
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-New York Rangers
22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Minnesota Wild-Winnipeg Jets

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Alavés

 

November 24., szombat:      

M4 Sport
 9.15: Autósport, GP3, Egyesült Arab Emírségek Nagydíja, 1. futam
10.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Paks
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-MTK Budapest

Duna World
16.45: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Franciaország

Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hoffenheim
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Paris Saint-Germain

Sport 2
 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
12.30: Küzdősport, UFC, Peking
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Düsseldorf
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Nürnberg

Eurosport 1
10.45, 14.45 és 16.30: Téli sport, északi összetett, világkupa, Ruka
15.30 és 18.30: Alpesi sí, világkupa, Killington
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

Eurosport 2
 9.00 és 14.00: Curling, Európa-bajnokság, Tallinn, női és férfi döntő
12.30: Szánkó, világkupa, Innsbruck
17.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, negyeddöntő
20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Grenoble, női kűr
20.45: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország – Fidzsi-szigetek

Digisport 1
14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Horvátország
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL
20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Frosinone

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AS Roma 
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Toulouse 
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Monaco 

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Besiktas
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Bordeaux

Spíler1 TV
16.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Crystal Palace
18.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Chelsea
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Washington Capitals

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Vallecano
18.30: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Levante
20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Barcelona

 

November 25., vasárnap:      

M4 Sport
 9.00: Autósport, GP3, Egyesült Arab Emírségek Nagydíja, 2. futam
10.15: Autósport, Forma-2, Egyesült Arab Emírségek Nagydíja, 2. futam
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-MOL Vidi FC

Duna World
15.45: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Dánia

Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets
15.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, Balatonfüred-Karvina
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Orlando Magic

Sport 2
 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Werder Bremen
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Jets-New England Patriots
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Denver Broncos-Pittsburgh Steelers

Eurosport 1
 9.30, 10.45, 12.15, 14.45 és 17.00: Téli sport, északi összetett, világkupa, Ruka
15.45 és 19.00: Alpesi sí, világkupa, Killington
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise
23.15: Labdarúgás, amerikai bajnokság, elődöntő, 1. mérkőzés, Atlanta United-New York Red Bulls

Eurosport 2
10.15, 11.30 és 13.30: Szánkó, világkupa, Innsbruck
19.45 és 22.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, negyeddöntő

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Parma-Sassuolo 
14.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Chievo 
17.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-AC Milan
20.10: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Sampdoria 

Digisport 2
13.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Horvátország
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Marseille 

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Fiorentina 
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lille 

Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Boston Bruins
14.30: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Arsenal
17.00: Labdarúgás, Premier League, Wolves-Huddersfield
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Calgary Flames

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Valladolid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Girona
20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Betis

Forrás: MTI