Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

November 16., péntek:      

M4 Sport
11.15: Úszás, világkupa, Szingapúr
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE KK-Atomerőmű

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Hollandia-Franciaország

Sport 2
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Wales-Dánia

Eurosport 1
12.45 és 19.45: Sznúker, Északír Open, 5. nap
17.45: Síugrás, Világkupa, Wisla

Eurosport 2
12.00 és 14.00: Műkorcsolya, Orosz Kupa
16.00: Sznúker, Északír Open, 5. nap

Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona
20.55: Kosárlabda, Euroliga, Gran Canaria-Maccabi Tel-Aviv 

Digisport 3
18.25: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Panathinaikosz
20.25: Kosárlabda, Euroliga, Bayern München-CSZKA Moszkva 

 

November 17., szombat:   

M4 Sport
 7.35: Túraautó-világkupa, Makaó, 1. futam
11.30: Úszás, rövidpályás vk, Szingapúr
16.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, FTC-Telekom Waterpolo – ZF-Eger
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Pécsi VSK-Veolia
21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Arad

Sport 1
15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vipers Kristiansand – FTC-Rail Cargo Hungaria
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom-Veszprém – Kristianstad
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica

Sport 2
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szerbia-Montenegró
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Törökország-Svédország
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Portugália

Eurosport 1
 7.00: Túraautó-világkupa, Makaó, 1. futam
10.00 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Levi, női műlesiklás, 1. és 2. futam
15.45: Síugrás, világkupa, Wisla
19.55: Sznúker, Északír Open, elődöntő

Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 2
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Dornbirn

Spíler 1 TV
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-St. Louis Blues
 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3 időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05 és 15.10: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP és Moto2 időmérő edzés
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-Tampa Bay Lightning

 

November 18., vasárnap:     

M4 Sport
 1.30 és 4.10: Túraautó-világkupa, Makaó, 2. és 3. futam
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Magyarország-Finnország

Sport 1
 1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Utah Jazz
10.15: Kézilabda, EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1. mérkőzés, Karvina-Balatonfüred
12.15: Kézilabda, EHF-kupa, nők 3. forduló, visszavágó, Bera Bera-Dunaújvárosi KKA
14.15: Kézilabda, EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1. mérkőzés, Grundfos-Tatabánya – OCI-Lions
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, MOL-Pick Szeged – Skjern
18.45: Kézilabda, EHF-kupa, nők, 3. forduló, 2. mérkőzés, Siófok KC-Lada Togliatti
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Philadelphia Eagles

Sport 2
 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Buenos Aires, Neil Magny-Santiago Ponzinibbio
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Horvátország
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észak-Írország-Ausztria
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc-Belgium

Eurosport 1
 1.00 és 4.00: Túraautó-világkupa, Makaó, 2. és 3. futam
 6.30 és 9.30: Autósport, WEC, Makaó
10.15 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Levi, férfi műlesiklás 1. és 2. futam
14.45: Síugrás, világkupa, Wisla
19.55: Sznúker, Északír Open, döntő

Digisport 1
18.45: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Nové Zámky

Spíler 1 TV
 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, bemelegítés
11.00, 12.20, 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Islanders-Dallas Stars
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils

Forrás: MTI