Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Október 13., szombat:  

Kézilabda
Női EHF Kupa, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés:
GVM-Europe Vác – Siófok KC 15.30

Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE – HE-DO B. Braun Gyöngyös 15.00
Ferencvárosi TC-Mezőkövesdi KC 18.00
DVTK-Eger – Vecsési SE 18.00
CYEB Budakalász-Dabasi KC VSE 18.00
Csurgói KK-Ceglédi KKSE 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: DEAC – JP Auto-JKSE 17.00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kaposvári KK 17.00 Sopron KC-Szolnoki Olaj KK 18.00 Serco – TF-BP – Zalakerámia ZTE KK 18.30         

Női NB I: Aluinvent DVTK – NKE-Csata 17.00 Atomerőmű KSC Szekszárd-ELTE BEAC Újbuda 18.00 CMB CARGO UNI Győr-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00 PINKK-Pécsi 424 – Sopron Basket 18.30    

Labdarúgás
U19-es Európa-bajnoki selejtező:
Magyarország-Koszovó, Telki 19.30

Ökölvívás
Gedó György amatőr és profi gála, Kistarcsa 17.00

Rali
Mecsek-rali, az ob 7. futama

Röplabda
Férfi NB I, A csoport:
MAFC-BME – Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca 19.00

B csoport:
DEAC-Dunaferr SE 15.00
Fino Kaposvár SE-Szolnoki Röplabda Klub 17.00
Kecskeméti RC-Sümegi RE 18.00

Sakk
Világsakkfesztivál, Nemzeti Galéria, 10.00

Szabadidősport
Fitparádé, Mom Sport rendezvénycsarnok, 10.00

 

Október 14., vasárnap: 

Amerikaifutball
Three Nations Cup, döntő:
Magyarország-Csehország, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00

Jégkorong
Erste Liga:
FTC-Telekom – Gyergyói HK (román) 18.00

Szlovák Liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-HK Nitra (szlovák) 18.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, B csoport:
MOL-Pick Szeged – Flensburg-Handewitt (német) 17.00 

Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:
D csoport: 
FTC-Rail Cargo Hungaria – Vipers Kristiansand (norvég), Érd 14.30
    
Labdarúgás
UEFA Ifjúsági Liga, bajnoki ág, 1. forduló (a 16 közé jutásért), visszavágó:
Illés Akadémia-Dinamo Minszk (fehérorosz) 16.30

Röplabda
 Férfi NB I, A csoport:
SZESE Győr-MÁV Előre SC 16.00
LV Sport Pénzügyőr SE – PTE-PEAC 17.00

Női Extraliga:
Békéscsabai RSE-Fatum Nyíregyháza 16.00
Vasas Óbuda-UTE 17.00

Szabadidősport
Fitparádé, Mom Sport rendezvénycsarnok, 10.00

Forrás: MTI