A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Szeptember 22., szombat: 

Jégkorong
Osztrák Liga (EBEL): Fehérvár AV19-HC TWK Innsbruck (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I: Balatonfüredi KSE-CYEB Budakalász 18.00     

Női NB I: Moyra-Budaörs – FTC-Rail Cargo Hungaria 17.00 Siófok KC-Érd HC 18.00 GVM Europe-Vác – Békéscsabai ENKSE 18.00 Dunaújvárosi Kohász KA-Győri Audi ETO KC 18.00 Alba Fehérvár KC-Eszterházy SC 18.00

Kosárlabda
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, visszavágó:
Szolnoki Olaj KK-Red October Cantu (olasz) 18.00

Magyar Kosárlabdázás Napja, Hősök tere 9.00 (benne: nemzetközi akrobatikus kosárlabda show 13.00)

49. Sió Kupa, felkészülési torna, Szekszárd 16.00    

Labdarúgás
Az OTP Bank Bozsik-program tanévindító gyermeklabdarúgó fesztiválja (MLSZ-edzőcentrum, Telki) 9.30
Magyar Kupa, 6. forduló (az élvonalbeli csapatok mérkőzései):
Szegedi VSE (megyei I.)-Ferencvárosi TC 15.00
Bátaszék SE (megyei I.)-Újpest FC 15.00
BKV Előre (III.)-Debreceni VSC 15.00 
Komárom VSE (III.)-Puskás Akadémia 15.00
Tállya (III.)-MTK Budapest 15.00
Siklós (megyei I.)-Paksi FC 15.00
Fővárosi Vízművek (Budapest I.)-Mezőkövesd Zsóry FC 15.00

Sportlövészet
50 méteres országos bajnokság, Fehér úti lőtér 8.00

Tenisz
Országos bajnokság (Grand Slam Park, Budapest, Kapolcs u. 2/a) 11.00

Torna
Challenge világkupaverseny, Szombathely 14.00

 

Szeptember 23., vasárnap: 

Atlétika
V. futófesztivál, egyben 10 km-es országos bajnokság, Szombathely 13.00

Jégkorong
Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-Gyergyói HK (román) 17.00
UTE – FTC-Telekom 18.30

Szlovák Liga (Tipsport):
MAC Újbuda-MHk 32 L.Mikulás (szlovák), Tüskecsarnok 18.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, 2. forduló, B csoport: MOL-Pick Szeged – HBC Nantes (francia) 19.00     Férfi NB I: Sport36-Komló – Ceglédi KKSE 15.30

Kosárlabda
49. Sió Kupa, felkészülési torna, Szekszárd 14.30

Labdarúgás
Magyar Kupa, 6. forduló (az élvonalbeli csapatok mérkőzései):
Bőny SE (megyei I.)-Budapest Honvéd 12.30
Cigánd (III.)-MOL Vidi FC 13.00
Csepel (III.)-Szombathelyi Haladás 15.00
ESMTK (III.)-Diósgyőri VTK 15.00 
Szolnoki MÁV (III.)-Kisvárda Master Good 15.00

Sportlövészet
50 méteres országos bajknokság, Fehér úti lőtér 8.00, férfi és női kisöbű szabadpuska 3×40

Tenisz
Országos bajnokság, Grand Slam Park, Budapest, Kapolcs u. 2/a 11.00

Torna
Challenge világkupaverseny, Szombathely 14.00

Forrás: MTI