A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Szeptember 15., szombat: 

Kézilabda

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, A csoport: Telekom Veszprém-PGE Vive Kielce (lengyel) 18.00 

Női EHF Kupa, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés: GVM Europe-Vác – Makkabi Arazim Ramat Gan (izraeli) 15.30 

Férfi NB I: Vecsési SE-Csurgói KK, Monor 18.00 Mezőkövesdi KC-CYEB Budakalász 18.00 Sport36-Komló – Dabasi KC VSE 18.00 

Női NB I: FTC-Rail Cargo Hungaria – Alba Fehérvár KC 17.00 Eszterházy SC-Mosonmagyaróvári KC SE 18.00 Békéscsabai ENKSE-dunaújvárosi Kohász KA 18.00 Érd HC-MTK Budapest 18.00 

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 8. forduló: 
Újpest FC-Debreceni VSC 17.00 
Puskás Akadémia FC-MOL Vidi FC 17.00 
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 17.00 
Paksi FC-MTK Budapest 17.00 
Kisvárda Master Good-Szombathelyi Haladás 17.00 
Budapest Honvéd-Ferencváros, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30    

Sportlövészet
25 méteres országos bajnokság, Fehér úti lőtér 8.00

Tenisz
Davis Kupa, osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója):
Magyarország-Csehország 16.00

Torna
Egyéni országos bajnokság, Központi Tornacsarnok (Istvánmezei út 1-3.) 10.30

 

Szeptember 16., vasárnap: 

Jégkorong
Erste Liga:
Fehérvári Titánok-Corona Brasov (román) 17.30
Schiller-Vasas HC – EV Vienna Capitals II (osztrák) 17.40
Hokiklub Budapest-DEAC 17.40
UTE-Dunaújvárosi Acélbikák 18.30

Szlovák Liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-MsHK DOXXbet Zilina (szlovák) 17.30

Kézilabda

Férfi NB I: HE-DO B. Braun Gyöngyös – Ceglédi KKSE 18.00

Női EHF Kupa, selejtező, 1. forduló, visszavágó: Makkabi Arazim Ramat Gan (izraeli) – GVM Europe-Vác, Vác 17.00     Női NB I: Győri Audi ETO KC-DVSC Schaeffler 16.30

Labdarúgás

Merkantil Bank Liga NB II, 8. forduló:
BSS Monor-Duna Aszfalt TVSE, III. ker. TVE utánpótlásképző központ 16.00
Ceglédi VSE-Vác FC, Tiszakécske 16.00
Budaörs-Dorogi FC, Tatabánya 16.00
Credobus Mosonmagyaróvár-Soroksár SC 16.00
Kazincbarcika-Gyirmót FC Győr, Putnok 16.00
WKW ETO FC Győr-Budafoki MTE 17.00
Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
BFC Siófok-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00
ZTE FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
Vasas FC-Kaposvári Rákóczi FC, Szusza Ferenc Stadion 18.00

Sportlövészet
25 méteres országos bajnokság, Fehér úti lőtér 8.00

Tenisz
Davis Kupa, osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója):
Magyarország-Csehország 13.00

Torna
Egyéni országos bajnokság, Központi Tornacsarnok (Istvánmezei út 1-3.) 10.30

Forrás: MTI