UIM Jet-ski Világbajnokság: Három magyar érem a 2. futamon!

A hétvégi spanyolországi Deniában rendezett világbajnoki futamon szenzációsan szerepelt az 5 fős magyar különítmény.

A magyar színekben versenyző dán Marcus Jorgensen aranyérmet nyert Runabout GP2 kategóriában és ezüstérmet szerzett Runabout GP1 kategóriában. Szabó Gábor kiemelkedő versenyzéssel bronzérmes lett a Ski GP3 kategóriában.

Szabó Barnabás, Bíró Péter és Bíró Dömötör Zsuzsa értékes pontszerző helyezéseket ért el.

Szabó Barnabás a Ski GP3 kategóriában 7., a Ski GP2 kategóriában 8. helyen, Bíró Péter a Ski GP3 kategóriában 8. helyen, míg Bíró Dömötör Zsuzsa a Ski Ladies GP1 kategóriában 10. helyen végzett.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez és további sok sikert kívánunk a 2016. július 13-17 között Lengyelországban megrendezendő IJSBA Európa Bajnokságra.

Forrás: Magyar Jet-ski Szövetség