61. Bledi Nemzetközi Regatta: a magyar csapat ismét az éremtáblázat első helyén!

Lezajlott a 61. Bledi Nemzetközi Regatta két versenynapja. A májusi felnőtt versenyek után, ezzel tehát az ifjabb korosztály is megmutathatta, hogy kitűnő úton halad a felkészülésben a nagyobb nemzetközi megmérettetések előtt.

Érmes egységeink a szombati versenynapon:

Németh Mercédesz: Ifjúsági egypárevezős: 1. hely
Abid Syham: Felnőtt könnyűsúlyú egypárevezős: 2. hely
Danó Dániel, Barocs Bende: Ifjúsági kétpárevezős: 1. hely
Szabó Márton: Ifjúsági egypárevezős: 3. hely
Illényi Dániel, Schopf Barnabás, Borsányi Gábor, Kerekes Krisztián: Ifjúsági négypárevezős: 1. hely
Kunstár Márk, Király Csaba: Serdülő kétpárevezős: 1. hely
Benárik Dávid, Lajkó Áron: Serdülő kettes: 2. hely
Rakonczai Péter, Császár Máté, Faluvégi Szilárd, Király Miklós: Serdülő négypárevezős: 2. hely
Tari Kitti: Serdülő egypárevezős: 3. hely
Horváth Kitti, Bertus Kitt: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
Döbröntey Réka, Szekér Anna, Sőnfeld Zsuzsanna, Papp Sarolta: Felnőtt négyes: 1. hely
Ács Kristóf, Kovács Kornél: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
Forrai Dávid, Szigeti Roland: Felnőtt kettes: 1. hely
Krpesics Péter, Vallyon Bence: Felnőtt kettes: 2. hely
Csiszár Péter, Szlovák Bence: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
Juhász Dániel, Fiala Balázs, Németh Sámson, Müller Márk: Felnőtt négypárevezős: 2. hely

Az érmes egységeink a vasárnapi versenynapon  (a futamok időrendi sorrendjében):

Németh Mercédesz: Ifjúsági egypárevezős: 1. hely
Abid Syham: Felnőtt könnyűsúlyú egypárevezős: 1. hely
Danó Dániel, Barocs Bende: Ifjúsági kétpárevezős: 1. hely
Tapai Dániel, Becsei Bonifác: Ifjúsági kettes: 2. hely
Szabó Márton: Ifjúsági egypárevezős: 1. hely
Illényi Dániel, Schopf Barnabás, Borsányi Gábor, Kerekes Krisztián: Ifjúsági négypárevezős: 1. hely
Lajkó Áron, Benárik Dávid, Kunstár Márk, Király Csaba: Serdülő négypárevezős: 2. hely
Tari Kitti: Serdülő egypárevezős: 3. hely
Tremmel Flóra, Elek Boróka: Serdülő kétpárevezős: 3. hely
Horváth Kitti, Bertus Kitt: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
Ács Kristóf, Kovács Kornél: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
Forrai Dávid, Szigeti Roland: Felnőtt kettes: 1. hely
Krpesics Péter, Vallyon Bence: Felnőtt kettes: 2. hely
Gadányi Zoltána: Felnőtt egypárevezős: 3. hely
Csiszár Péter, Szlovák Bence: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
Polivka Dóra, Krémer Eszter: Felnőtt könnyűsúlyú kétpárevezős: 1. hely
Domonkos Zita, Preilv Vivien: elnőtt könnyűsúlyú kétpárevezős: 2. hely
Döbröntey Réka, Szekér Anna, Sőnfeld Zsuzsanna, Papp Sarolta: Felnőtt négyes: 1. hely
Nasz Eszter, Dobó Franciska, Adonyi Sarolta, Papp Dorottya: Felnőtt négyes: 2. hely
Juhász Dániel, Fiala Balázs, Németh Sámson, Müller Márk: Felnőtt négypárevezős: 2. hely

Forrás: Magyar Evezős Szövetség/Fotó: Czucz Bálint