Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő és kedd

A pénteki, szombati, vasárnapi, valamint az ünnepi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: 

December 22., péntek:

M4 Sport
16.00: Vízilabda, női szuperkupa, UVSE-BVSC
17.45: Vízilabda, férfi szuperkupa, Szolnok-Eger

Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.15: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-Athletic Bilbao
21.30: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Atlético Madrid

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00: Hódeszka, világkupa, Olaszország
13.30: Síakrobatika, világkupa, Olaszország
17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Madonna di Campiglio

Digisport 1
17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Bologna
20.40: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Fiorentina

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Barcelona

Digisport 3
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Olimpia Milano

Spíler TV
20.15: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Liverpool

 

December 23., szombat:  

M4 Sport
15.25: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend-Atomerőmű SE

Sport 1
12.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Barcelona
16.00: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Villarreal
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London
18.30: Labdarúgás, La Liga, Deportivo-Celta Vigo
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Baltimore Ravens-Indianapolis Colts

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Crotone
14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Sampdoria
17.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Atalanta
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AS Roma

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Internazionale
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liege-Sint-Truiden

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót Premier League, Kilmarnock-Rangers

Spíler TV
13.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Chelsea
15.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Bournemouth
18.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Tottenham Hotspur
20.15: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester United

 

December 24., vasárnap:  

Sport 1
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Atlanta Falcons
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Seattle Seahawks

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Spíler TV
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-St. Louis Blues

 

December 25., hétfő:  

Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers

Sport 2
 2.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Green Bay Packers-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, Houston Texans-Pittsburgh Steelers

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

December 26., kedd:    

M4 Sport
15.30: Jégkorong, Erste Liga, DVTK Jegesmedvék-UTE
18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Black Wings Linz

Sport 2
 2.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Oakland Raiders
15.00: Jégkorong, Spengler-kupa, Svájc-Dinamo Riga
20.15: Jégkorong, Spengler-kupa, Mountfield-Team Canada

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, skót Premier League, Dundee-Celtic
16.55: Kézilabda, Bundesliga, Flensburg-Hannover
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Fiorentina

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mouscron
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Gent

Digisport 3
14.55: Kézilabda, Bundesliga, Füchse Berlin-Magdeburg

Spíler TV
13.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Southampton
15.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Burnley
18.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Swansea City

Forrás: MTI